De 70’s keramiek collectie haalt inspiratie uit verschillende kunststromingen, zoals popart, surrealisme, expressionisme en abstracte vormen. Elk stuk combineert opvallende kleuren en textuurrijke glazuren, waardoor het servies een creatieve en zorgvuldig samengestelde uitstraling krijgt.
Dit dessertkommetje is ontworpen met het ideale formaat voor een bolletje ijs, yoghurt, ontbijtgranen of je favoriete snack. Dankzij de compacte vorm ligt het lekker in de hand en past het perfect in dagelijkse rituelen.
De combinatie van gedurfde afwerking en praktische vorm maakt dit kommetje zowel functioneel als decoratief. Het is eenvoudig te combineren met andere items uit de collectie of te gebruiken als een opvallend, zelfstandig item op de tafel.
Met dit kommetje voeg je een speels en kunstzinnig accent toe aan je ontbijt, dessert of snackmoment, zonder in te leveren op stijl of gebruiksgemak.